Вітаємо переможців

Студент Малинського лісотехнічного коледжу Гиря Олександр увійшов у десятку кращих на І Всеукраїнському турнірі «Управлінські перегони», який було проведено  22-26 березня 2021 року кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України.  Захід проводився в онлайн-форматі. За умовами турніру учасникам треба було дати відповіді на 14 тестових запитань і дати розгорнуту відповідь на вирішення виробничої ситуації та прийняти правильне управлінське рішення.

194 студенти 27 коледжів різних областей України показали свої знання з менеджменту та проявили свої управлінські здібності, працюючи над кейсом «Фінансовий менеджер». Авторами найцікавіших рішень кейсу «Фінансовий менеджер» стали 10 студентів.

Студент отримав  Диплом І ступеня та цінний подарунок від організаторів турніру. Журі та організатори висловили вдячність викладачам нашого Коледжу за  якісну підготовку студента.  Також в подарунок усі учасники турніру та їхні наукові керівники запрошені на безкоштовний курс «Стрес-менеджмент та конфліктологія» під керівництвом завідувача кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Шинкарук Л.В., який проводитиметься 5-7 квітня 2021 року на платформі ZOOM

Гиря Ольга, викладач бухгалтерських дисциплін