Виїзд до ПТЛ з профорієнтаційною метою

Проведення профорієнтаційної роботи в професійно-технічних ліцеях відіграє ключову роль у допомозі учням зрозуміти їхні інтереси, здібності та кар’єрні підходи. Це дозволяє молоді визначити свої професійні цілі та здійснити свідомий вибір щодо подальшого навчання та розвитку в коледжах, для здобуття освітньо-професійного ступеня “фахового молодшого бакалавра”. З цією метою 13 березня, робоча група у складі: Вікторії САХНЮК, Олени ПЛАШЕНКО, Людмили БЕРНАЦЬКОЇ, Олександра ПЛАШЕНКА здійснили виїзд до Державного навчального закладу “Малинський професійний ліцей”.

Проведена профорієнтаційна робота членами групи допоможе учням вибрати оптимальний шлях в навчанні, що відповідає їхнім інтересам і потребам, вона сприятиме зниженню ризику невдалого вибору професії та відповідно підвищує шанси на успішну кар’єру після завершення навчання вже в коледжі. Для більш детального ознайомлення зі спеціальностями, за якими здійснюватиметься набір в 2024 році, учнів випускних груп ПТЛ було запрошено на “День відчинених дверей” 5 квітня до коледжу.
Проведення профорієнтаційної роботи в професійно-технічних ліцеях є важливим етапом у підготовці молоді до вступу в коледжі та подальшої реалізації вибраної професійної траєкторії.

Керівник групи профорієнтаційного району