Художня самодіяльність

Культура пронизує всі напрямки людської життєдіяльності – від основ матеріального виробництва й елементарних людських потреб до найвеличніших виявів людської творчості. Вона впливає на всі сфери суспільної та індивідуальної життєдіяльності – працю, побут, дозвілля, мислення, практичну діяльність, етику, етикет. І все це ми намагаємось розвивати в кожному, хто відвідує гуртки художньої самодіяльності.

Українці- співочий народ. І наші студенти не виключення. З величезною радістю відвідують гурток естрадного співу яким зовсім нещодавно – 31.08.2018р прийшов керувати Мелещенко Василь Володимирович. Його дуже полюбили студенти та поважають в колективі.

05.10.2015р. в колектив прийшла молода, талановита людина, яка стала наставником і товаришем для всіх студентів, які відвідують гурток народного співу – це Поліщук Євгенія Валеріївна , з 04.09.2017 року Євгенія Валеріївна стала культорганізатором в МЛТК.  Вона займається підготовкою свят,  акторською майстерністю, проводить тематичні вечори та дискотеки.

З 20.04.2021 року на посаді культорганізатора працює Фещенко Людмила Сергіївна. У своїй роботі продовжує впроваджувати всі напрями виховання, які містять календарні, традиційні свята, різноманітні заходи.В рамках яких виховується національна самосвідомість, патріотизм, здоровий спосіб життя та створення умов для розвитку творчої особистості.


Документи