Випуск 2023

Випуск 2023

В урочистій атмосфері, 16 червня 2023 року в Малинському фаховому коледжі відбувся випуск бакалаврів спеціальності 205 «Лісове господарство» та  фахових молодших бакалаврів спеціальностей : 071 «Облік та оподаткування» , 193 «Геодезія та землеустрій» та 208 «Агроінженерія». 

В актову залу коледжу привітати випускників, прийшли їхні батьки, друзі, викладачі, адміністрація. Випускний – це сумний і радісний день водночас. Це підсумок натхненної праці протягом багатьох років. 

З нагоди закінчення коледжу та одержання довгоочікуваних дипломів привітав усіх випускників директор Малинського фахового коледжу, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений лісівник України Іванюк Ігор Дмитрович, він  наголосив, що в цей складний для держави час дякуємо нашим захисникам за відвагу та відданість, за можливість працювати, навчатися, втілювати плани у життя. Випускникам побажав успіхів у житті, стати гарними фахівцями своєї справи та впевнено йти до поставленої мети, не забувати про коледж, двері якого завжди для них відчинені.Подякував за злагоджену роботу викладачів, студентів, за сумлінне виховання своїх дітей батьків випускників, кращі з яких, отримали грамоти.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять Героїв , які загинули за незалежність і волю України, за її майбутнє.

Класні керівники випускних груп: Реус С.В., Костюк Л.В., Гиря О.В. та Михайленко В.М.  побажали  випускникам не втратити інтересу та любові до обраного фаху, бути професіоналами своєї справи, патріотами своєї землі. Старости випускних груп щиро дякували викладачам, батькам та кураторам за любов, підтримку і розуміння. 

З великою надією і сподіванням, вірою у перемогу і прекрасне майбутнє України випускники урочисто отримали свої дипломи.

По завершенню урочистостей випускники покласти квіти до меморіального знаку «Борцям за волю України».

Дорогі наші випускники! Вітаємо Вас із закінченням коледжу!

Хай здійсняться усі ваші мрії і сподівання.

Бажаємо вам миру, успіхів, натхнення, професійного росту, міцного здоров’я, особистого щастя.

Хай Вам щастить!

Прес-служба коледжу