Випуск молодших спеціалістів

     31 січня 2020 року у Малинському лісотехнічному коледжі  відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам. 

    Нова плеяда фахівців з зеленого будівництва та садово-паркового господарства  одержала довгоочікувані дипломи.

     Цього дня, аби привітати випускників із визначною подією у їхньому житті, до коледжу завітали їх друзі, рідні та близькі. Усіх присутніх у залі з цією урочистістю привітали адміністрація коледжу і педагогічний колектив.

     Одинадцять випускників одержали диплом молодшого спеціаліста.

    Випускники 2020 року висловили подяку викладачам і працівникам Альма матер за набуті знання, практичний досвід, розуміння, терпіння та підтримку.

    Кожен із присутніх випускників із трепетом слухав всі побажання, привітання, та теплі слова, які звучали на сцені і думали про те, що попереду новий період, нові здобутки та нові перемоги.

    У святковій залі Малинського лісотехнічного коледжу ще довго лунали вітальні композиції та нескінченні оплески рідних і друзів.

    Тут було все: теплі спогади, щирі посмішки, мудрі поради тих, хто підтримував усі 3,5 років, та яскраві світлини на пам’ять.

Дорогі випускники!

Вітаємо з успішним закінченням навчання. Ще один важливий крок зроблено, закінчено коледж. Ще одна ступінь подолана, сходинка до вершини успіху і благополуччя. Ми  бажаємо, щоб і подальше просування по цій драбині власного зростання, було таким же успішним. Удачі вам і бажаної роботи, яка буде приносити не тільки дохід, але і задоволення від процесу. Щастя, кохання, прихильної долі, світлого і самодостатнього майбутнього. Ми впевнені,  що ніхто з вас не зупиниться і досягатиме висот! Крокуйте уперед впевнено та зі словами: «Я випускник МЛТК!»

Прес-служба МЛТК