Бібліотека

Бібліотека – серце коледжу.

Бібліотека – це скарбниця всіх духовних багатств, осередок інформаційної роботи. Сюди йдуть за книгою та порадою, тут вчать пізнавати, працювати та спілкуватись. Щоденно бібліотеку відвідують близько 150 відвідувачів.

Книжковий фонд нашої бібліотеки складає 44979 примірники – це навчальна література (37845 примірників), найрізноманітніші довідники, енциклопедії, методичні посібники, періодичні видання ( 21 комплект ) та інше. Фонд художньої літератури представлений найкращими книжковими серіями.

Для швидкого та повного задоволення потреб користувачів у бібліотеці діє система алфавітного та систематичного каталогів, тематичні картотеки, папки.

Інформаційно-масова діяльність є необхідною умовою успішної роботи бібліотеки. Вона включає  проведення виховних годин, презентації нових книг, бібліографічних оглядів літератури, оформлення книжкових виставок і інше.

Можливості для одержання та використання інформації в бібліотеці величезні, адже найголовніше наше призначення – бути джерелом інформації, пропонувати читачам необмежений доступ до розмаїття інформаційних ресурсів. Величезну допомогу в цьому надає комп’ютеризована читальна зала з доступом до мережі інтернет, яка може надати найширшу інформацію, найвимогливішому читачу в найкоротший проміжок часу. До послуг користувачів і сучасний копі центр.

Створення електронних документів, надання інформації у вигляді електронних видань та різних електронних колекцій – не данина моді, а реальність і нагальна потреба. Бібліотека продовжує формувати фонд власних розробок викладачів коледжу, який на сьогодні становить 114 примірників на електронних носіях.

Для читачів наша книгозбірня давно стала необхідним та незамінним компонентом освітньої та інформаційної програми. І нам дуже важливо випереджати очікування користувачів стосовно бібліотечних послуг.

Для користувачів ми відчинені щоденно з 8-00 до 18-00 на абонементі та у читальній залі, вихідні – субота, неділя.

Основні статистичні показники діяльності:

  • кількість зареєстрованих користувачів – 1160, із них: викладачів – 72, студентів – 1024.
  • кількість відвідувань складає – 71000.
  • кількість виданих документів – 76000, в т. ч. навчальної літератури – 75000.
  • читаність – 65,5.
  • книгозабезпеченість – 38,8.
  • книгозабезпеченість підручниками – 37,0.
  • обертаність – 1,7.

Станом на 01.09.2021 року загальний книжковий фонд бібліотеки нараховує вже 45961 примірник ( в тому числі навчальна література – 38627 примірників). Підписка періодичних видань на 2021 рік – 25 найменувань газет і журналів.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.