Бібліотека

Бібліотека – серце коледжу.

Бібліотека – це скарбниця всіх духовних багатств, осередок інформаційної роботи. Сюди йдуть за книгою та порадою, тут вчать пізнавати, працювати та спілкуватись. Щоденно бібліотеку відвідують близько 150 відвідувачів.

Книжковий фонд нашої бібліотеки складає 45960 примірників – це навчальна література ( 38826 примірників), найрізноманітніші довідники, енциклопедії, методичні посібники, періодичні видання ( 23 назви) та інше.

Для швидкого та повного задоволення потреб користувачів у бібліотеці діє система алфавітного та систематичного каталогів, тематичні картотеки, папки.

Інформаційно-масова діяльність є необхідною умовою успішної роботи бібліотеки. Вона включає  проведення виховних годин, презентації нових книг, бібліографічних оглядів літератури, оформлення книжкових виставок і інше.

Можливості для одержання та використання інформації в бібліотеці величезні, адже найголовніше наше призначення – бути джерелом інформації, пропонувати читачам необмежений доступ до розмаїття інформаційних ресурсів. Величезну допомогу в цьому надає комп’ютеризована читальна зала з доступом до мережі інтернет, яка може надати найширшу інформацію, найвимогливішому читачу в найкоротший проміжок часу. До послуг користувачів і сучасний копі центр.

Створення електронних документів, надання інформації у вигляді електронних видань та різних електронних колекцій – не данина моді, а реальність і нагальна потреба. Бібліотека продовжує формувати фонд власних розробок викладачів коледжу, який на сьогодні становить 114 примірників на електронних носіях.

Для читачів наша книгозбірня давно стала необхідним та незамінним компонентом освітньої та інформаційної програми. І нам дуже важливо випереджати очікування користувачів стосовно бібліотечних послуг.

Для користувачів ми відчинені щоденно з 8-00 до 18-00 на абонементі та у читальній залі, вихідні – субота, неділя.

Основні статистичні показники діяльності:

  • кількість зареєстрованих користувачів – 1526, із них: викладачів – 60, студентів – 1397.
  • кількість відвідувань складає – 52000.
  • кількість виданих документів – 61000, в т. ч. навчальної літератури – 60000.
  • читаність – 40.
  • книгозабезпеченість – 30 ( на паперових носіях).
  • книгозабезпеченість підручниками – 28 ( на паперових носіях).
  • обертаність – 1,3. 

Блог бібліотеки МФК

Переглянути заходи