IV Міжнародна науково-практична конференція

19 травня 2022 року в онлайн-форматі відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку», співорганізатором якої є Інститут модернізації змісту освіти під егідою МОН України.

У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі і здобувачі освіти із понад 30 закладів освіти та наукових установ, зокрема, з Литви, Польщі, Швеції, Республіки Казахстан, Німеччини, Іспанії.

Привітав учасників конференції директор Малинського фахового коледжу, д-р. с.-г. наук, доцент Ігор Іванюк. До вітального слова доєдналися д-р. с.-г. наук, професор Володимир Краснов та д-р. с.-г. наук Володимир Ландін. Під час пленарного засідання були заслухані доповіді з аспектів лісівництва, захисту та охорони лісу, садово-паркового господарства, мисливствознавства тощо.

У своїх виступах учасники конференції поділилися  результатами наукових досліджень, ознайомили з новизною у галузі лісового господарства, взяли активну участь у обговоренні виступів колег. Усі учасники конференції отримали сертифікати та  запрошення до публікації в електронному виданні матеріалів конференції.

Надзвичайно приємно, що з кожним роком розширюється географія учасників конференції. Маємо надію, що ці тенденції розвиватимуться й надалі, а наступного, 2023 року, ми привітаємо учасників V Міжнародної науково-практичної конференції безпосередньо в стінах нашого коледжу.

Таїса Ганжалюк, викладач МФК