Наша гордість!

Наша гордість!

Володимир Студінський – учасник міжнародної конференції та ряду програм на радіо
Викладач історії України суспільно-гуманітарного циклу Малинського фахового коледжу професор, доктор історичних наук Володимир Аркадійович Студінський окрім занять із студентами бере активну участь у роботі ряду солідних наукових форумів, що відбуваються в нашій країні, а також просвітницько-пізнавальній роботі, ставши учасником ряду програм на «Українському радіо» та Житомирському обласному.
Так, 26 жовтня нинішнього року, В.А.Студінський став учасником XXIV Міжнародної науково-практичної конференції «Українознавство: нові виклики та перспективи в гуманітарній сфері».. учасниками якої стали 95 вчених і педагогів з різних куточків нашої країни та зарубіжжя.
Тема доповіді нашого колеги – «Українознавство як навчальна дисципліна в контексті сучасних глобальних викликів».
Приємні враження, позитивні емоції, конструктивні діалоги, — сказав про форум Володимир Аркадійович. — Чимало нового було почуто від педагогів-практиків, які працюють в українських колах за кордоном. Зокрема, це викладачі та методисти Центру вивчення української мови «Зернятко» (Італія), Міжнародного навчально-методичного центру розвитку дитячого білінгвізму (Італія), Республіканської громадської організації «Українська просвіта ім. Т. Г. Шевченка» (Кишинів, Молдова), Бендерської гімназії № 3 ім. І. П. Котляревського (Бендери, Молдова), Центральної спілки українців у Німеччині (Берлін), Школи українознавства імені Лесі Українки (Ноттінґем, Велика Британія), Української недільної школи «Джерело» (Амстердам, Нідерланди).
х х х
Також нещодавно В.А.Студінський став учасником програми на «Українському радіо», де ведучою Ольга Вернигоренко, присвяченої 150-річчю з дня заснування Малинської паперової фабрики. У рубриці «Модуль знань» Володимир Аркадійович поділився із слухачами цікавими сторінками з історії виникнення паперовиробництва в Малині та Україні, озвучив раніше не відомі факти з історії виникнення паперової справи в Малині, торкнувся цікавих аспектів для розвитку економіки краю тощо.


Також В.А.Студінський, постійно працюючи в Житомирському обласному державному архіві, став учасником програми й на обласному радіо. На цей раз мова йшла про гранітні родовища на Житомирщині й Малинщині зокрема, кар’єри, що успішно працюють на Малинщині, наповнюючи місцеву казну громади.

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ