Роюк Аеліта Василівна

Роюк Аеліта Василівна
викладач

Дата народження: 09.06.1949 р.

Освіта: Українська ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія, 1973 р.

Кваліфікація: Інженер лісового господарства

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання: Спеціаліст вищої категорії, викладач – методист

Працює в коледжі: з 1977 року.

Викладає предмети (дисципліни): Лісові культури і лісомеліорація, Основи гідротехнічної меліорації лісових земель.

Навчально-методична робота:

Створення методичних комплексів з дисциплін «Лісові культури і лісомеліорація», «Озеленення населених місць», «Основи гідротехнічної меліорації лісових земель».

Республиканская научно-теоретическая конференция «Сейфуллинские чтения – 9: новый вектор развития высшего образования и науки», посвященная дню Первого Президента Ресбублики Казахстан. Получение декоративних форм сосны обыкновенной карликових размеров для озеленения. Астана, 2013 г.

Міжнародна науково-практична конференція «Лесная наука Казахстана: достижения, проблемы и перспективы развития», присвяченій 60-річчю КазНИИЛХА. Стаття на тему: «Особенности агротехники выращивания бирючины обыкновенной в условиях Полесья». Щучинск. 2017 г.

Міжнародна конференція: «Соціальні світи. Прекрасне як чинник виховання». Стаття на тему: «Експериментально-дослідницька робота студентами коледжу на заняттях предметного гуртка», 2019 р.

І Міжнародна науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Стаття на тему: «Дослідження впливу густоти посівів на ріст сіянців сосни звичайної у навчальному розсаднику», 2019 р.

Материалы 6-ой Международной конференции-совещания (16-20 сентября 2019 г., Щучинск, Казахстан). Краткая характеристика создания Великоанадольского лесного заказника и древесно-кустарниковая растительность на его территории.

Всеукраїнська науково – практична конференція з нагоди 200 – річчя з дня народження Віктора Єгоровича фон Граффа. Стаття на тему: «Методи і засоби степового лісорозведення Є.Гаффа», 2019 р.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Стаття на тему: «Обследование озеленительных насаждений г. Нур-Султан в Алматинском районе, Казахстан», 2020 р.

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Стаття на тему: «Интродуценты в озеленительных насаждениях общего пользования г. Нур-Султан на примере сквера «Керей и Жанибек Хандары»», 2021 р.

Відзнаки та нагороди: Орден княгині Ольги ІІІ ступеня;
Іменний годинник Голови Державного комітету лісового господарства України;
Іменний годинник Голови Державного агентства лісових ресурсів України;
Грамота обласної державної адміністрації

Повернутися до сторінки циклової комісії лісогосподарських та садово-паркових дисциплін