Лахно Світлана Василівна

Лахно Світлана Василівна 
викладач

Дата народження: 08.12.1968

Освіта: Національний аграрний університет, 2000 р., м.Київ

Кваліфікація: Інженер лісового господарства

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання: спеціаліст вищої категорії

Працює в коледжі: з 1991 року

Викладає предмети (дисципліни): Технологія лісозаготівлі, Основи будівництва та експлуатації лісових доріг, Лісоексплуатація

Навчально-методична робота: Є розробником програм спеціальних дисциплін лісогосподарського циклу,

Міжнародна конференція «Соціокультурні світи. Прекрасне як чинник виховання». Стаття на тему: «Самооцінка як психолого-педагогічна категорія в підготовці майбутніх фахівців», 2019

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Стаття на тему: «Аналіз лісозаготівельної техніки та технологій, що використовуються в Україні» та «Аналіз впливу лісозаготівель на навколишнє середовище», 2018 р.

Всеукраїнська науково – практична конференція з нагоди 200 – річчя з дня народження Віктора Єгоровича фон Граффа. Стаття на тему: «Розвиток дистанційного навчання в закладах вищої освіти» та «Електронний конспект лекцій в підготовці студентів»,  2019 рік.

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Стаття на тему: «Аналіз клеєвих матеріалів для  виробництва вікон», 2021 р.

Відзнаки та нагороди: Грамота Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства; Подяка Голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Повернутися до сторінки циклової комісії лісогосподарських та садово-паркових дисциплін