ЦК лісогосподарських та садово-паркових дисциплін

 • Загальна інформація
 • Про професії
 • Вступнику
 • Освітній процес
 • Матеріально-технічна база забезпечення ОПП
 • Забезпечення практичного навчання за ОПП
 • Гурткова робота
 • Робота зі стейкхолдерами (роботодавцями)
 • Студентське життя в ЦК
 • Комунікаційні зв'язки
 • База випускників
 • Анкетування

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ТА САДОВО-ПАРКОВИХ ДИСЦИПЛІН

    Циклова комісія лісогосподарських дисциплін була створена у 1958 році.

   Члени циклової комісії здійснювали навчально-методичну роботу за спеціальністю  Лісове господарство. Тривалий час очолювала циклову комісію Шульга Зоя Павлівна – викладач-методист, Відмінник лісового господарства.

В різні періоди головою комісії були: Ковальчук Л. О. та Ганжалюк Т. С.

          У 2013 році в коледжі були відкриті нові спеціальності «Мисливське господарство» та «Зелене будівництво і садово-паркове господарство», тому виникла необхідність у зміні назви комісії. Вона отримала назву - циклова комісія «Лісомисливських та садово-паркових дисциплін».

          У 2016 році спеціальність 205 Лісове господарство об’єднала такі ОПП: «Лісове господарство», «Мисливське господарство», «Обробка деревини»,  «Лісозаготівля та первинна обробка деревини». Спеціальність «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» ввійшла до спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» і стала ОПП цієї спеціальності. А з вересня 2019 року циклова комісія була перейменована у циклову комісію «Лісогосподарських та садово-паркових дисциплін».

Циклова комісія  здійснює розробку і втілення у життя заходів, спрямованих на поліпшення якості навчання, впроваджує заходи щодо підвищення рівня організації освітнього процесу, ознайомлює з методами та прийомами роботи викладачів, розробляє методики викладання окремих навчальних  дисциплін, надає рекомендації щодо ефективного використання навчального обладнання, наочних посібників, нових педагогічних технологій у освітньому процесі, організації самостійної роботи здобувачів освіти за спеціальностями  «Лісове господарство» та  «Садово-паркове господарство». 

 У центрі уваги циклової комісії є принципи академічної доброчесності, студентоцентризму та забезпечення індивідуальної траєкторії здобувачів освіти, а також індивідуальна робота із здобувачами освіти, зокрема  вивчення і запровадження досвіду роботи з обдарованою молоддю, методики індивідуальних консультацій, запровадження досвіду диференційованого навчання студентів. Поряд із навчальною, циклова комісія здійснює і виховну роботу.

          На теперішній час, головою циклової комісії є Стасюк Світлана Володимирівна, спеціаліст вищої категорії.

          Циклова комісія об'єднує в собі  досвідчених викладачів, справжніх професіоналів своєї справи, які мають багатий практичний  і викладацький досвід, та передають свою майстерність молодим викладачам.  До складу  комісії входять викладачі: Іванюк І. Д. - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник лісового господарства, заслужений працівник лісового господарства;   Ганжалюк Т. С., Роюк А. В., Ковальчук Л. О. - спеціалісти вищої категорії,  викладачі - методисти; Татур В. М. - спеціаліст вищої категорії, старший викладач; Матющенко М. В., Лахно С. В.– викладачі вищої категорії;  Кусік В. М., Вечірко О. П. – спеціалісти І категорії; Кусік С. М., -  спеціаліст ІІ категорії та Копишинська О. М., Карпенко О. А. - викладачі  спеціалісти.

          Основні навчальні дисципліни, що викладаються  для студентів спеціальності  205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство: лісівництво, лісова таксація і лісовпорядкування, основи екології, лісозахист, охорона природи,  лісові культури та лісомеліорація,  недеревні ресурси лісу, дендрологія, квітництво,  ландшафтний дизайн,  комп'ютерні  технології проектування садово-паркових об'єктів, ґрунтознавство, анатомія і фізіологія мисливських звірів і птахів, проектування об'єктів зеленого будівництва, мисливствознавство, мисливська кінологія, трофейна справа та таксидермія, основи ветеринарії та зоогігієни.

Договори про співпрацю із ЗО

205 Лісове господарство (ОПП Лісове господарство, ОПП Мисливське господарство)
 
Лісник та єгер – це люди, які перш за все люблять природу, які садять, доглядають, вирощують, творять ліс і допомагають тваринам виживати в ньому.

Зародження розвитку галузі в Україні відбувається на рубежі XVIII — XIX століть.

Наприкінці XV – XVI ст. для лісів України відкрились ринки країн Західної Європи, де на той час площа лісів значно зменшилась, розпочалась масова лісозаготівля, що призвело до того, що по-варварськи винищувалися гаї і діброви. 

Професія лісника і єгеря передається з покоління в покоління. Обіймати посади за даними професіями можуть чоловіки і жінки, які досягли вісімнадцятирічного віку. 

«Ліси – це легені Планети», ми бачимо, що щорічно ці "легені" потерпають від варварських рук і хижацького ставлення людства, а рослинам і тваринам потрібні друзі і помічники, саме лісник та єгер являються друзями природи які дбають про природу. Щоб було життя на нашій планеті нам необхідні рослини, дерева, тварини, а їм необхідні помічники - лісники, єгеря.

Випускник з професійною кваліфікацією «технік лісового господарства» може працевлаштуватися на посади: 3212 Технік лісового господарства; 3212 Технік-лісопатолог; 3212 Технік-таксатор; 3212 Інспектор з охорони природи; 3212 Технік-ґрунтознавець; 3212 Технік-мисливського господарства; 3212 Інспектор з охорони природи; 3212 Технік із лісозаготівель; 3152 Інспектор з контролю якості та використання лісоматеріалів; 3340 Майстер виробничого навчання; Інструктор виробничого навчання; 3436.3 Помічник керівника малого підприємства (без апарату управління); 3340 Інструктор виробничого навчання, лаборант (освіта), майстер виробничого навчання, майстер навчального центру, технолог– наставник, педагог професійного навчання.   

Випускник з професійною кваліфікацією «технік мисливського господарства» може працевлаштуватися на посади: 3212 Технік мисливського господарства; 3212. Інспектор з охорони природи; 3340 Майстер виробничого навчання; Інструктор виробничого навчання; 3436.3 Помічник керівника малого підприємства (без апарату управління); 3340 Інструктор виробничого навчання, лаборант (освіта), майстер виробничого навчання, майстер навчального центру, технолог– наставник, педагог професійного навчання. 


 205 Лісове господарство (ОПП Обробка деревини, ОПП Лісозаготівля та первинна обробка деревини)

Лісова́ і деревообро́бна промисло́вість — важлива складова економіки України.

На рубежі XVIII — XIX століть створюються дрібні кустарні лісопильно-деревообробні і меблеві підприємства. Лісозаготівлі в переважній більшості районів носили сезонний характер. Наразі дана галузь набула значного розвитку.

Складової деревообробної галузі є лісозаготівельна промисловість. Заготівля деревини здійснюються на промисловій основі цілий рік. 

Як правильно заговлювати деревину для подальшої її переробки можна освоїти за ОПП Лісозаготівля та первинна обробка деревини. Вміння вправлятись з деревиною, навчитись моделювати і виготовляти меблі допоможуть знання з ОПП Обробка деревини.

 Випускник з професійною кваліфікацією «технік - технолог» може працевлаштуватися на посади:  3111. Технік-технолог; 3119 Технолог, технік, технік-технолог з виробництва меблів, лаборант (галузі техніки); 3152 Інспектор з контролю якості продукції; 3340 Майстер виробничого навчання; 3436.3 Помічник керівника малого підприємства (без апарату управління); 7422.1 Контролер деревообробного виробництва.


206 Садово-паркове господарство (ОПП Зелене будівництво і садово-паркове господарство)

Ландшафтний дизайн – це розробка та впровадження заходів щодо перетворення та оформлення земельної ділянки. Наразі існує безліч рішень облаштування території як присадибної так і загального користування земельної ділянки. Зведення альпійських гірок, оформлення газонів і клумб, організація освітлення та поливу, включення малих архітектурних форм (скульптур, альтанок, містків, гойдалок), штучних водоймищ та багато іншого - все це комплекс робіт які виконує – фаховий молодший бакалавр з садово-паркового господарства. Від того, наскільки професійно розроблений та впроваджений проєкт ландшафтного дизайну, залежить чи буде на даній ділянці затишно й комфортно.

Вагомою перевагою даної професії є те, що талановиті фахівці можуть досягти успіхів в ній винятково завдяки результатам своєї праці. Іншими словами, ландшафтний проєкт, виконаний та втіленний в життя, є кращим підтвердженням кваліфікації фахівця, також наявною рекламою майстерності та рівня роботи.

 Випускник можуть займати первинні посади: фахівець садово-паркового господарства, садівник, фахівець з квітникарства, озеленювач, робітник зеленого будівництва, начальник дослідної лабораторії, начальник проектно-кошторисного бюро (групи), директор (керівник) малого підприємства, науковий співробітник   

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «Лісове господарство»

Пропозиції та зауваження щодо змістовного наповнення освітньо-професійної програми просимо надсилати: на електронну адресу (mltk2010@gmail.com) або скористатися формою зворотного зв’язку.
Проєкт ОПП “Лісове господарство” ФПО 2022

СТАНДАРТИ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ за спеціальністю 205 “Лісове господарство”
Стандарт фахової передвищої освіти за спеціальністю 205 “Лісове господарство” (Наказ №1199 від 8.11.2021)


ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»

Пропозиції та зауваження щодо змістовного наповнення освітньо-професійної програми просимо надсилати: на електронну адресу (mltk2010@gmail.com) або скористатися формою зворотного зв’язку.
Проєкт ОПП “Зелене будівництво і садово-паркове господарство” ФМБ 2022

СТАНДАРТИ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ за спеціальністю 206 “Садово-паркове господарство”
Стандарт фахової передвищої освіти за спеціальністю 206“Садово-паркове господарство” (Наказ №.... від .....) 

Проєкт стандарту

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «Мисливське господарство»

Пропозиції та зауваження щодо змістовного наповнення освітньо-професійної програми просимо надсилати: на електронну адресу (mltk2010@gmail.com) або скористатися формою зворотного зв’язку.

Проєкт ОПП “Мисливське господарство” ФМБ 2022

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «Лісозаготівля та первинна обробка деревини»

Пропозиції та зауваження щодо змістовного наповнення освітньо-професійної програми просимо надсилати: на електронну адресу (mltk2010@gmail.com) або скористатися формою зворотного зв’язку.
Проєкт ОПП “ Лісозаготівля та первинна обробка деревини ” ФМБ 2022


Освітньо-професійні програми з підготовки фахівців

Рецензії:

ОПП Лісове господарство 

ОПП Мисливське господарство

ОПП Зелене будівництво


Навчальні плани ФМБ (денна форма навчання):

ОПП Мисливське господарство


Графік консультацій КП і КР на ІІ семестр 2021-2022 н.р.

ПРОГРАМА КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЕКЗАМЕНУ 21/22 н.р.


Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

📌 *ТОВ СГП «Деметра»* шукає працівників для роботи на виробництві ( з перспективою кар’єрного росту📚) та у продажу на власних торгових точках.

🧭Підприємство розташоване в с.Щасливе Бориспільського р-ну і 🌳🌷займається вирощуванням саджанців плодових, ягідних та декоративних культур в контейнерах.

👩‍💼👨‍💼Нам потрібні молоді, енергійні люди, знайомі з основами вирощування та догляду за рослинами, готові навчатися та освоювати практичні знання.

🏠Проживання надається.

👩‍💻Початок роботи – з 01.03.2022.

За довідками звертатись у відділ працевлаштування в коледжі /каб.17 або до завідувача відділенням/

Анкета для опитування роботодавців

Звіт. Моніторинг опитування роботодавців
ОПП «Лісове господарство»

Відмінники

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Шановні друзі!
Студенти, роботодавці, батьки, випускники!

Просимо Вас щиро відповісти на питання анкет з метою покращення освітнього процесу

Анкета для стейкхолдерів освітніх програм (посилання на анкету)

Шановні випускники!
Малинський фаховий коледж просить надати інформацію щодо вашого подальшого працевлаштування після закінчення закладу та заповнити гугл-форму відповідно до освітньо-професійної програми.
Клікайте на відповідне посилання та заповнюйте гугл-форму.
 
 1. ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ "ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО" 
 2. ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ "ЛІСОЗАГОТІВЛЯ ТА ПЕРВИННА ОБРОБКА ДЕРЕВИНИ" 
 3. ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ "ОБРОБКА ДЕРЕВИНИ"
 4. ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО І САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО" 
 5. Звіт.Моніторинг опитування випускників минулих років ОПП «Лісове господарство»

ОПП Лісове господарство, опитування

 1.  Опитування здобувачів освіти “Викладач очима студентів” для груп ЛГ11,12
 2.  Опитування здобувачів освіти “Викладач очима студентів” для груп ЛГ21,22
 3.  Опитування здобувачів освіти “Викладач очима студентів” для груп ЛГ23,14
 4. Опитування здобувачів освіти “Викладач очима студентів” для груп ЛГ31,32,33
 5. Опитування здобувачів освіти “Викладач очима студентів” для груп ЛГ41,42,43
 6.  Опитування здобувачів освіти спеціальності 205 “Лісове господарство” щодо якості організації освітнього процесу
 7.  Опитування здобувачів освіти спеціальності 205 “Лісове господарство” щодо оцінювання якості практичної підготовки Опитування здобувачів освіти щодо якості практи…
 8. Опитувальник здобувачів освіти випускового курсу
 9. Моніторинг якості викладання дисциплін
 10. Моніторинг опитування здобувачів випускового курсу освітньо-професійної програми «Лісове господарство»

ОПП Лісозаготівля та первинна обробка деревини, опитування

ОПП Мисливське господарство, опитування

 1. Опитувальник здобувачів освіти випускового курсу спеціальності 205 “Лісове господарство” ОПП “Мисливське господарство”
 2. Опитування здобувачів освіти спеціальності 205″Лісове господарство” ОПП “Мисливське господарство”щодо якості організації освітнього процесу
 3. Опитування здобувачів освіти спеціальності 205 “Лісове господарство” ОПП “Мисливське господарство” щодо якості освітньо-професійної програми
 4. Опитування здобувачів освіти спеціальності 205 “Лісове господарство” ОПП “Мисливське господарство” щодо оцінювання якості практичної підготовки
 5. Моніторинг опитування випускників
 6. Моніторинг опитування роботодавців

2020 рік

2021 рік