Шовкун Олена Петрівна

Шовкун Олена Петрівна
Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін з 1.09.2021 року

Дата народження: 1971 р.н

Освіта: Закінчила в 1994 р. Житомирський педагогічний інститут імені І.Франка за спеціальністю «Математика і фізика»

Працює в коледжі з 2005 р.

Викладає предмети: фізика, вища фізика, астрономія

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання: Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Працює над педагогічною проблемою «Розвиток пізнавальних інтересів студентів на уроках фізики та астрономії»

Навчально-методична робота:
Підготувала студента до участі у студентський обласній науково-теоретичній конференції «Новизна в області фізики та загально – технічних дисциплін». Являлась науковим керівником студента Левченка В. А. Тема статті: «Альтернативні види енергії» (17.05.2017р); ЖАДК, м. Житомир

Підготувала студента до участі у ХХVI Международной научно – практической интернет – конференции «Тенденции и перспективы развития науки и образования в условиях глобализации». Являлась науковим керівником студента Михайленка М. Тема статті «Альтернативні види енергії» (28.06.2017р.), Переяслав – Хмельницкий государственный педагогический университет им. Г. Сковороды, м. Переяслав – Хмельницький

Участь у ІІІ Всеукраїнській науково – теоретична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан та перспективи розвитку» стаття « Педагогічні аспекти взаємодії класного керівника з батьками студентів», березень 2018 р., м. Малин, МЛТК

Участь у міжнародній науково –практичній конференція «Лісівнича освіта і наука: історія, сучасний стан та перспективи розвитку» стаття «Тестова форма перевірки знань студентів», березень 2019 р., м. Малин, МЛТК

Участь у Міжнародній конференція «Соціокультурні світи. Прекрасне як чинник виховання» стаття « Педагогічні аспекти взаємодії класного керівника з батьками студентів», (2019р.)

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Тема роботи: «Формування життєвих та професійних компетенцій під час вивчення фізики і математики», 26 березня 2020 р., м. Малин, МЛТК.

Підготувала студента до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Являлась науковим керівником студента Авраменко Р. П. Тема статті: «Ультразвук та його вплив на живі організми» (26.03. 2020 р.)

Підготувала студента до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Являлась науковим керівником студента Кононенко М. П. Тема статті: «Ядерна енергетика в житті людини» (26.03. 2020 р.)

Підготувала студента до участі у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Являлась науковим керівником студента Мельника Є. П. Тема статті: «Екологічні проблеми, пов’язані з використанням теплових двигунів» (25.03. 2021 р.)
Підготувала студента до участі у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Являлась науковим керівником студента Хандрики І. Т. Тема статті: «Нанотехнології в техніці» (25.03. 2021 р.)
Тестові завдання для модульного контролю знань з дисципліни «Фізика»
спеціальність 205 Лісове господарство ОС «бакалавр» ( Рецензент: Корнійчук П. П. – кандидат фізико – математичних наук, доцент кафедри фізики і охорони праці Житомирського державного університету імені Івана Франка ) 2020 р.

Обласне методичне об’єднання викладачів фізики 20.11.19 р.( Метод. розробка відкритого заняття з фізики «Теплові двигуни та навколишнє середовище»; 2019 р.)

Додатково: Керівник гуртка із поглибленого вивчення фізики

Відзнаки та нагороди: Подяка Національної академії наук України Національного центра «Мала академія наук України»
Подяка Міністерства освіти і науки України
Грамота Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації

Повернутися до сторінки циклової комісії загальноосвітніх дисциплін