Фещенко Валентина Петрівна

Фещенко Валентина Петрівна 
викладач 

Дата народження: 21.03.1958 р.

Освіта: Дрогобицький державний педагогічний інститут імені І.Франка, 1979 р., сп. англійська мова

Кваліфікація: Вчитель англійської мови

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Працює в коледжі: з 1989 року

Викладає предмети (дисципліни): Англійська мова (за професійним спрямуванням)

Навчально-методична робота: Автор навчального посібника «Короткі відомості про граматичну будову англійської мови в таблицях». Працює над вдосконаленням методичного забезпечення з англійської мови за професійним спрямуванням. Автор наукової публікації, Науково-методичний журнал «Вивчаємо іноземну мову та літературу. Позакласна робота» №5. Стаття. «Калинові світанки мого дитинства» Літературно-музична композиція до Міжнародного дня захисту дітей (2015 р.), Науково-методичний журнал «Англійська мова та література» №1-3. Стаття. «Навчання читанню на заняттях англійської мови за професійним спрямуванням», (2016р.), Міжнародна конференція «Соціокультурні світи. Прекрасне як чинник виховання». Стаття. «Естетичне виховання – складова частина виховання студентів», (2019р.), Міжнародна науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Стаття. «Психолінгвістичні особливості формування мовної граматичної компетенції», (2019 р.), Науково-методичний журнал «Англійська мова та література» №10-12. Стаття – розробка практичного заняття «Logging», (2019 р.),
Всеукраїнська науково-практична конференція «Лісовирощування: історична та інноваційна діяльність в галузі лісового господарства» до 200-річчя з дня народження Віктора Єгоровича фон Граффа. Стаття.
«Формування освітньо-культурного простору та педагогічних відносин», (2019 р.);
ІІ Міжнародна науково-практична конференція ЛІСІВНИЧА ОСВІТА І НАУКА: СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ. Стаття. «Відмінності між Британським та Американським варіантами сучасної англійської мови», (2020 р.)

Додатково: Керівник гуртка із вивчення іноземної мови (англійська мова за професійним спрямуванням)

Відзнаки та нагороди: Грамота Національної академії педагогічних наук України;
Почесна грамота Державного агентства лісових ресурсів України;
Почесна грамота управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

Повернутися до сторінки циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін