Сахнюк Вікторія Василівна

Сахнюк Вікторія Василівна
завідувач відділення, викладач

Дата народження: 1981 р.

Освіта: Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, 2007, 2008 р., Іноземна мова та зарубіжна література; мова та література (німецька)

Кваліфікація: Вчитель зарубіжної літератури та німецької мови, викладач німецької мови (магістр)

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання: Спеціаліст вищої категорії

Працює в коледжі: з 2003 року

Викладає предмети (дисципліни): Зарубіжна література, Німецька мова, Німецька мова (за професійним спрямуванням)

Навчально-методична робота: Автор навчальної програми «Німецька мова (за професійним спрямуванням ) для ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”, статті в збірнику молодих учених університету Наукове студентське товариство у ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми і перспективи розвитку» на тему «Професійна спрямованість у методиці викладання німецької мови»; у ІІ та ІІІ  Всеукраїнській науково-практичній конференції  «Лісівнича освіта і наука: Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку» на тему: “Використання сучасних педагогічних та інформаційно-комунікативних технологій в процесі викладання іноземної мови за професійним спрямуванням” , Дуальна системи освіти, елементи дуального навчання, порівняння та перспективи запровадження в Україні” ; у міжнародному симпозіумі “Соціокультурні світи. Прекрасне як чинник виховання молоді “:  на тему:  “Лариса Петрівна Косач-Квітка: Україна і Грузія” , ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: історія, сучасний стан та перспективи розвитку». Стаття. «Використання сучасних педагогічних та інформаційно-комунікативних технологій в процесі викладання іноземної мови за професійним спрямуванням», (2017 р.), ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: історія, сучасний стан та перспективи розвитку». Стаття.  «Дуальна система освіти, елементи дуального навчання, порівняння та перспективи запровадження в Україні», (2018 р.), Міжнародна науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку». Стаття.  «Аналіз ефективності використання сервісів Google та їх інтеграції під час вивчення іноземних мов та перевірки наявних знань у студентів», (2019 р.), Міжнародна конференція «Соціокультурні світи. Прекрасне як чинник виховання». Стаття.  «Леся Українка і Грузія», (2019 р.),  Всеукраїнська науково-практична конференція «Лісовирощування історична та інноваційна діяльність у галузі лісового господарства» до 200-річчя з дня народження В.Є. фон Граффа. Стаття. «Інтерактивні комунікативні технології освіти: мобільне навчання як нова технологія» (2019 р.), ІІ Міжнародна науково-практична  конференція  ЛІСІВНИЧА ОСВІТА І НАУКА: СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ. Статті, «Аналіз широких можливостей використання програми Skype для організації навчального процесу в період дистанційного навчання студентів», «Аналіз ефективності використання сервісів Google для організації елементів дистанційного навчання студентів», (2020 р.).

Відзнаки та нагороди: Подяка та  Грамота   Міністерства освіти і науки України , Грамота управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

Повернутися до сторінки циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін