Деняченко Михайло Іванович

Деняченко Михайло Іванович
Голова циклової комісії механічних дисциплін

Дата народження: 21 листопада 1983 року

Освіта: Житомирський державний технологічний університет. 2007 року

Кваліфікація: інженер – механік

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання: спеціаліст вищої категорії

Працює в коледжі з 2006 року

Викладає предмети (дисципліни):
Експлуатація машин і механізмів
Машини та механізми лісового господарства
Основи автоматизації виробництва
Правила та безпека дорожнього руху
Машини та устаткування лісосічних робіт

Навчально-методична робота:
Для підвищення мотивації набуття знань, стимулювання пізнавальної активності студентів, створює власні методичні розробки, які активно використовуються на уроках: «Методичні вказівки для виконання лабораторних і практичних робіт з дисципліни «Експлуатація машин і механізмів», Методичні вказівки для курсового проєкту з дисципліни «Експлуатація машин і механізмів», Методичні вказівки для виконання лабораторних і практичних робіт з дисципліни «Машини та механізми лісового господарства», Навчальний посібник з дисципліни «Машин та устаткування лісосічних робіт», Конспект лекцій з дисципліни «Експлуатація та ремонт машин і устаткування».

Навчально-дослідницька робота:
Деняченко М.І., Яценко Ю.С. Лісозаготівельні комбайни: особливості конструкції, функційні схеми, перспективи. Матеріали науково-практичної конференції ХІМЕСГ, Харків, 2017.
В.О. Онищенко, І. Любченко, М.І. Деняченко. Методика вибору розпилювачів для вітчизняних та закордонних обприскувачів. Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку: Збірник матеріалів науково-практичної конференції студентів, аспірантів, викладачів – Малин: в-во МЛТК, 2017. – 296 с.
Є.П. Печенюк, М.І. Деняченко, І.В. Федьович. «Концептуальні засади формування системи машин для забезпечення подальшого розвитку лісового господарства України» Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції. Лісовирощування: історична та інноваційна діяльність у галузі лісового господарства. Малин-Овруч, 15.11.2019

Відзнаки та нагороди: Нагороджений Грамотою Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства в 2017 р. Подякою Міністерства освіти і науки України в 2020р. Подякою Малинського лісотехнічного коледжу в 2019р. Грамотою Малинського лісотехнічного коледжу в 2018р.

Повернутися до сторінки циклової комісії механічних дисциплін