День визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня в Україні щорічно відзначається день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Свято встановлене відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…».

Битва за визволення України тривала 680 діб. Вона входить в ряд найбільш вирішальних операцій у німецько-радянській війні і стала найважливішим етапом на шляху до перемоги над нацизмом. Саме 28 жовтня 1944 року останні окуповані гітлерівцями території України були визволені радянськими військами.

До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників у коледжі були проведені виховні години та відео лекторій в режимі он-лайн.

У цей день ми згадуємо українців, які віддали життя, борючись з фашизмом та нацизмом у Червоній армії, Українській повстанській армії та лавах руху опору інших країн.

Прес-служба коледжу