Відбулась конференція

Відбулась конференція

21 березня 2023 року до Міжнародного дня лісів в онлайн-форматі відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку», співорганізатором якої є Інститут модернізації змісту освіти під егідою МОН України.
Цьогоріч у роботі конференції взяли участь більше як 230 науковці, викладачі і здобувачі освіти із понад 40 закладів освіти та наукових установ. Приємним є той факт що знайшли змогу і долучились до заходу також представники з іноземних освітніх закладів.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Малинського фахового
коледжу, д-р. с.-г. наук, професор Ігор Іванюк. До вітального слова доєдналися д-р. с.-г. наук, професор Володимир Краснов та д-р с.-г. наук, академік-секретар Лісівничої академії наук України, професор кафедри лісових культур і лісової селекції Національного лісотехнічного університету України Юрій Дебринюк, а також генеральний директор ВО «Укрдержліспроект», випускник коледжу Віктор Мельниченко. Під час пленарного засідання були заслухані доповіді з аспектів лісівництва, екології, захисту та охорони лісу, садово-паркового господарства, мисливствознавства, економіки, педагогіки тощо.

Учасники конференції отримали сертифікати та запрошення до публікації в електронному виданні
матеріалів конференції. Дякуємо учасникам конференції та нашим ЗСУ за можливість проведення V Міжнародної науково-практичної конференції у цей нелегкий, але надіємось переможний рік для України.

Оксана КОПИШИНСЬКА, викладач МФК