Вступникам


Увага!


Шановні вступники!

В липні розпочинається реєстрація електронних заяв для вступу. Звертаємо увагу, що на місце вступника у Рейтинговому списку впливає НЕ дата подачі заяви, а КОНКУРСНИЙ БАЛ вступника, що складається з результатів вступних випробувань (результатів ЗНО), середнього балу атестата та інших конкурсних показників.

Одночасно повідомляємо, що вже зараз на інтернет-сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти в розділі #ВСТУП2020 (http://vstup.edbo.gov.ua/) та інтернет-сайті Освіта.UA (https://vstup.osvita.ua/) ви маєте можливість ознайомитись з інформацією про заклади освіти, що надають освітні послуги у сфері вищої освіти, їхні конкурсні пропозиції та подані заяви на участь у конкурсному відборі!

Щасти на #ВСТУП2020

Посилання


РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬНабір студентів на 2020 рік


для здобуття спеціальностей за освітньо-кваліфікаційним рівнем
фахового молодшого бакалаврадля здобуття робітничих професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем
“Кваліфікований робітник”


Вступники подають документи:
• заява в письмовій або електронній формі (окрема категорія осіб);
• копію документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт, у тому числі паспорт України у формі картки по досягненню 14-річного віку; свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 1 травня 2020 року);
• документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (сертифікат (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти));
• копію військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
• медична довідка форма 086 – о (довідку про відсутність медичних протипоказань для здобуття певної спеціальності (для спеціальностей, пов’язаних з використанням технічних засобів та/або з використанням мисливської зброї), видану територіальним органом охоони здоов’я за місцем проживання. Ця довідка одночасно є підставою для поселення в гуртожиток, а також для формування груп для занять фізичною культурою\вихованням.) ;
• 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
• копію індивідуального податкового номера (ІПН);
• документи, що дають право на пільговий вступ (відповідно до чинного законодавства);
• папка-швидкозшивач (картонна) та два конверта (з марками для відправлення листів по Україні).


Прийом документів за попередніми даними:

На ОС Бакалавр 
• на денну та заочну форму навчання – з 01 липня по 30 серпня реєстрація електронних кабінетів.

(Вступники на основі повної загальної середньої освіти навчання подають заяви тільки у паперовій формі з 13 липня:
• для реалізації права на вступ за співбесідою, іспитами та/або квотою-1, квотою-2;
• при наявності розбіжностей у прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в атестаті про повну загальну середню освіту та у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання;
• у разі подання іноземного документа про повну загальну середню освіту;
• у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
• у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтвердженої довідкою приймальної комісії закладу освіти.)

З 13 по 16 липня (які вступають на основі ПЗСО за співбесідою або вступними іспитами);
з 13 по 22 липня (які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО – українська мова та література (перший) та математика(другий), хімія  або біологія(третій)) 2017, 2018, 2019,2020 року (для випускників 11-х класів);
з 13 по  22 липня (денна та заочна форма навчання)(заява подається в паперовій формі до приймальної комісії) – на основі диплома про вищу освіту, в т.ч. диплому за ОКР Молодший спеціаліст * (*перший конкурсний предмет – українська мова та другий конкурсний предмет – фаховий іспит)

На ОКР Фаховий молоший бакалавр

(освітні програми:  ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО МИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ОБРОБКА ДЕРЕВИНИ , ЛІСОЗАГОТІВЛЯ І ПЕРВИННА ОБРОБКА ДЕРЕВИНИ ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО І САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО,   ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ОБЛАДНАННЯ ЛІСОВОГО КОМПЛЕКСУ БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК  )

• на денну форму навчання –  з 30 червня по 13 липня 2020 року (для випускників 9-х класів), з 01 липня до 30 серпня реєстрація електронних кабінетів (для вступників 11-х класів).  
 
Вступники на основі повної загальної середньої освіти навчання подають заяви тільки у паперовій формі з 13 липня:
• для реалізації права на вступ за співбесідою, іспитами та/або квотою-1, квотою-2;
• при наявності розбіжностей у прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в атестаті про повну загальну середню освіту та у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання;
• у разі подання іноземного документа про повну загальну середню освіту;
• у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
• у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтвердженої довідкою приймальної комісії закладу освіти.
по 22 липня (які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів) і по 01 серпня(які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО – українська мова та література (перший) та математика або біологія, або історія України (другий)) 2017, 2018, 2019,2020 року (для випускників 11-х класів);  

• на заочну форму навчання – з 01 по 30 серпня 2020 року (на основі ПЗСО – сертифікати ЗНО 2017,2018,2019,2020 року); з 01 по 15 листопада 2020 року (лише за кошти фізичних та юридичних осіб) ;

  • випускники 11 класів можуть вступати на основі сертифікатів ЗНО або іспитів(або співбесіди – окремі категорії відповідно до Законодавства України);
На основі диплома кваліфікованого робітника відповідних напрямків та диплому про ступінь вищої освіти (за сертифікатами ЗНО чи іспиту з української мови і фахового випробування) та диплому про ступінь вищої освіти (сертифікат ЗНО або іспит з української мови):
• (денна) з 13 липня по 22 липня 2020 року ;
на заочну форму навчання – з 01 по 30 серпня 2020 року; з 01 по 15 листопада 2020 року (лише за кошти фізичних та юридичних осіб)

На ОКР Кваліфікований робітник
Для здобуття робітничих професій «Лісник», «Озеленювач», «Офісний службовець (бухгалтерія)», «Слюсар-ремонтник», «Верстатник деревообробних верстатів» та «Лісоруб» (без сертифікатів ЗНО). Можливий набір і на основі базової загальної середньої освіти: з 10 липня до 25 серпня.

За більш детальною інформацією та термінами прийому документів звертатися за телефонами та на сайт:
тел./факс 04133-97-2-95; тел. 04133-97-2-23;
04133-97-3-94 (заочна форма);
04133 -97-2-37 (денна форма);

E-mail: mltk2010@gmail.com

Сайт: www.mltk.co.ua


Коледж також готує кваліфікованих робітників за професіями Лісник, Озеленювач, Верстатник деревообробних верстатів, Слюсар-ремонтник, Офісний працівник (бухгалтерія) та Лісоруб з можливістю продовження навчання за рівнем молодшого спеціаліста. Планується розширення переліку підготовки за робітничими професіями. Вступ для здобуття робітничих професій – на базі 11 класів без вступних іспитів і без сертифікатів ЗНО (Можливий набір і на базі 9 класів без вступних екзаменів). На всі спеціальності замовлено державні місця.
Поспішайте, ми на Вас чекаємо, до Ваших послуг навчальні майстерні, лабораторії та кабінети, комп’ютерні класи, їдальня, кафе, буфет, гуртожитки, спорткомплекс, клуб «Юність», в коледжі діє доступ до мережі в режимі «wi-fi»!!!!!!!!!!!!

Якщо Ви любите природу, хочете отримати сучасну спеціальність, маєте бажання прожити три-чотири роки в мальовничому куточку Полісся – то Ви обрали правильний шлях – шлях до МАЛИНСЬКОГО ЛІСОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ!!!


ОС Бакалавр
ОКР Фаховий молодший бакалаврОКР Кваліфікований робітник (робітничі професії)Коледж і навчання


Навчальний процес здійснюють 90 досвідчених педагогічних працівників, з яких понад 60% – спеціалісти вищої та першої педагогічних категорій.

До послуг студентів навчальні майстерні, лабораторії та кабінети, оснащені всім необхідним для ефективного засвоєння теоретичних знань та здобуття практичних навичок, які необхідні в майбутній професійній діяльності.

Чотири комп’ютерні класи оснащені сучасними комп’ютерами та програмним забезпеченням, яке дозволяє виконувати всі навчальні завдання в повному обсязі. Всі комп’ютери коледжу підключені до мережі «Інтернет». В гуртожитках діє доступ до мережі в режимі «wi-fi».

Крім навчального процесу організовано гуртки за інтересами, де можна підвищити свій загальноосвітній рівень, вдосконалити професійні уміння і, зрештою, просто зайнятись цікавою справою.

Спортивний комплекс коледжу включає в себе стадіон з відкритими спортивними майданчиками, три спортивні зали (ігровий, гімнастичний та тренажерний). Постійно діють спортивні секції з футболу, волейболу, вільної боротьби, настільного тенісу, легкої атлетики, заняття в яких ведуть досвідченні фахівці. Серед випускників та студентів коледжу – майстри та кандидати в майстри спорту, переможці обласних та всеукраїнських змагань.

В коледжі працює студентський клуб «Юність», в якому діють гуртки художньої самодіяльності. Тож для любителів музики, співу та танців  після навчальних занять завжди знайдеться можливість проявити себе в улюбленому жанрі.

Побутові потреби студентів коледжу забезпечують три гуртожитки на 450 місць, їдальня, буфет, два магазини. На території коледжу діє поштове відділення. Працює власна лазня з сауною, в гуртожитках обладнані душові.  На кожному поверсі гуртожитків є кухні, де всі бажаючі можуть приготувати смачні блюда власного виробництва.

В ході навчання студенти можуть здобути одну з робітничих професій, що передбачені навчальними планами, і таким чином значно розширити можливості своєї майбутньої професійної діяльності.

Всі студенти, що навчаються за рахунок коштів державного бюджету, отримують направлення на перше робоче місце. Ті, хто бажає продовжити навчання, можуть вступити на скорочений термін  навчання до багатьох університетів України, з якими коледж має відповідні угоди.

То ж, якщо Ви любите природу, хочете отримати сучасну спеціальність, маєте бажання прожити три-чотири роки в мальовничому куточку Полісся – то  Ви обрали правильний шлях – шлях до МАЛИНСЬКОГО ЛІСОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ!!!


Вартість навчанняПрограми вступних екзаменівПравила прийому 2019Правила прийому 2020Графік роботи приймальної комісії


В період з 1 липня по 16 серпня – в робочі дні: з 8.00 до 17.00
(13, 22 і 29 липня, 03 серпня – до 18-00) без перерви.
Субота та неділя – з 8.00 до 14.00 годин без перерви.
У всі інші періоди (з 19 серпня по 9 вересня) – в робочі дні з 8.00 до 17.00.
Перерва з 13.00 до 14.00.

Тел.: (04133) 97-2-22.


Контакти


Наша адреса:
11643, с. Гамарня, Малинського р-ну, Житомирської обл.
Малинський лісотехнічний коледж.

Тел./факс: 04233-97-2-95; тел. 04133-97-3-39 (заочна форма) , 04133-97-2-23.

Електронна адреса: mltk2010@gmail.com

Сайт: mltk.co.ua


Ми навчаємо берегти та примножувати природу!