Художня самодіяльність

Культура пронизує всі напрямки людської життєдіяльності – від основ матеріального виробництва й елементарних людських потреб до найвеличніших виявів людської творчості. Вона впливає на всі сфери суспільної та індивідуальної життєдіяльності – працю, побут, дозвілля, мислення, практичну діяльність, етику, етикет. І все це ми намагаємось розвивати в кожному, хто відвідує гуртки художньої самодіяльності.

Українці- співочий народ. І наші студенти не виключення. З величезною радістю відвідують гурток естрадного співу яким зовсім нещодавно – 31.08.2018р прийшов керувати Мелещенко Василь Володимирович. Його дуже полюбили студенти та поважають в колективі.

05.10.2015р. в колектив прийшла молода, талановита людина, яка стала наставником і товаришем для всіх студентів, які відвідують гурток народного співу – це Поліщук Євгенія Валеріївна , з 04.09.2017 року Євгенія Валеріївна стала культорганізатором в МЛТК.  Вона займається підготовкою свят,  акторською майстерністю, проводить тематичні вечори та дискотеки.

 


Документи